DO POBRANIA: Wewnętrzny regulamin rekrutacji Przedszkola nr 16

Uchwała dot. kryteriów rekrutacji

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Otwock w roku szkolnym 2024/2025.
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można znaleźć na stronie Oświaty Otwock

Rekrutacja będzie prowadzona elektronicznie pod adresem strony: https://rekrutacje-otwock.pzo.edu.pl/ a także w formie papierowej w placówce pierwszego wyboru.

Harmonogram rekrutacji:

DOKUMENTY DO POBRANIA DLA NOWYCH KANDYDATÓW:

Wniosek o przyjęcie do przedszkola

Potwierdzenie woli zapisu

Oświadczenie o wielodzietności

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu

Oświadczenie o zamieszkaniu

KONTYNUACJA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DLA DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA W ROKU SZKOLNYM 2023/2024:

Wnioski o kontynuację składamy w dniach 19-22 lutego 2024r.

Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego