mrowki
pszczoly
wieloryby
zaby
koty
zyrafy

Przedszkole Miejskie Grymuś w Otwocku

Przedszkole Miejskie Nr 16
ul. Karczewska 27A
05-400 Otwock

tel: 22 779 54 11

Strona główna

Andrzejki

W poniedziałek 30.11.2015r. do naszego przedszkola przylecą czarodziejskie Wróżki aby wszystkim Grymusiakom wywróżyć ich przyszłość. Jeśli chcecie wiedzieć jakie przygody na Was czekają koniecznie przyjdźcie do przedszkola!

 

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada będziemy obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Prosimy żeby tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego pluszowego misia.

 

Konkurs! Czary z dyni!

Ogłaszamy Dyniowy konkurs!

Zabawcie się w domu w rzeźbiarzy, wyrzeźbcie, wyczarujcie coś z dyni. Może to być bajkowa kareta, postać z bajki lub wesoły duch. Wyobraźnia i narzędzia w ruch.

Prace dostarczamy do 29.10.2015r. do grupy Żab lub Żyraf. 

Czekają super nagrody!

Pasowanie na przedszkolaka

28.10.2015r. wszystkie nowe przedszkolaki zostaną pasowane na prawdziwe Grymusiaki! Prosimy aby tego dnia nowe dzieci ubrane były na galowo, a pozostałe w barwach grup.

Program nauczania języka angielskiego

    Pięciolatki i sześciolatki w naszym przedszkolu będą uczyły się języka angielskiego z  programu nauczania języka angielskiego zgodnego z podstawą programową z 23 grudnia 2008 roku i 30 maja 2014

Wychowanie przedszkolne i klasy zerowe

autorstwa Marioli Boguckiej i Doroty Łoś, data publikacji - maj 2009 (aktualizacja czerwiec 2014) Pearson Central Europe

Linki


× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.