Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie podsumowujące pracę w pierwszym półroczu, które odbędzie się:

* 20 lutego (wtorek) o godzinie 17.00 - grupy: MRÓWKI, PSZCZOŁY, WIELORYBY, KOTY, ŻYRAFY

* 22 lutego (czwartek) o godzinie 17.00 - grupa ŻABY

U W A G A !

Od 12.02.2018r. rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli!

Aby wziąć udział w rekrutacji należy zalogować się na stronie
i wypełnić wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.

Wnioski można składać do 23.02.2018r.

UWAGA RODZICE !

Poniżej znajdziecie Państwo informacje dotyczące
DYŻURU WAKACYJNEGO !

Harmonogram zapisu dzieci na dyżur wakacyjny w lipcu i sierpniu 2018 r.

Element procedury

od dnia

do dnia

Wydawanie i przyjmowanie kart zgłoszeń dziecka na dyżur wakacyjny.

9.02.2018

Weryfikacja kart zgłoszeń.

Podanie do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych.

16.02.2018

Obowiązek wpłaty przez rodziców/ prawnych opiekunów należności za żywienie według stawki obowiązującej w przedszkolu, do którego zostało zakwalifikowane dziecko, w wysokości zgodnej z zadeklarowanym przez rodziców czasem pobytu dziecka w przedszkolu dyżurującym.

19.02.2018

01.03.2018

Weryfikacja wpłat za żywienie.

02.03.2018

05.03.2018

Opublikowanie na stronie internetowej Oświaty Miejskiej w Otwocku ilości wolnych miejsc w poszczególnych przedszkolach.

06.03.2018

UWAGA RODZICE !

Zwracamy się z ogromną prośbą o codzienne sprawdzanie higieny głowy dziecka.

Zgodnie z ustaleniami z pierwszego zebrania we wrześniu, za higienę dziecka odpowiadają rodzice.

Na prośbę Dyrekcji Przedszkola, za zgodą rodziców odbył się przegląd czystości głów dzieci przez wykwalifikowaną pielęgniarkę szkolną. Dodatkowo, po pierwszym zebraniu przy każdej sali pojawiły się ulotki z informacjami o postępowaniu w przypadku pojawienia się wszawicy u dziecka.

Wyeliminowanie wszawicy u dziecka w przedszkolu jest możliwe tylko w przypadku codziennej kontroli i podjęciu działań profilaktycznych całej rodziny.

Dyrektor Przedszkola

Dominika Kudlicka

Drodzy Rodzice dzieci 6-letnich,

Od 1 stycznia 2017 r.  wszystkie 6 latki (zerówka) nie płacą za pobyt w przedszkolu - czyli za godziny ponad podstawę programową.

Opłata za żywienie jest jedyną obowiązkową opłatą.

Wynika to z przepisów ustawy z dnia 1 grudnia 2016r. o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych ustaw (Dz.U.poz.1985).

Przypominamy, że w przedszkolu obowiązuje elektroniczny system ewidencji ,,Punktualny Przedszkolak”.

Każdy rodzic/opiekun zobowiązany jest rejestrować wejścia i wyjścia dziecka za pomocą kart zbliżeniowych. Poniżej zamieszczony został regulamin, z którym prosimy o dokładne zapoznanie.

Regulamin systemu ,,Punktualny Przedszkolak"