Przedszkole Miejskie Grymuś w Otwocku

Mikołaj

05.12.2014r. wszystkie Grymusiaki czeka wielka niespodzianka... nasze przedszkole odwiedzi Święty Mikołaj!! Swoje przybycie zapowiedział na godzinę 10.00 więc niech nikt się tego dnia nie spóźni. Niech dzieci założą odświętne ubranie na uroczyste gościa powitanie!

Andrzejki

29.11.2014r. odwiedzą nas czarodziejskie wróżki, które będą pomagały nam wywróżyć przyszłość. Zapraszamy wszystkie Grymusiaki do wspólnej zabawy.

Dzień Pluszowego Misia

25.11.2014r. zapraszamy wszystkie Grymusiaki na obchody Dnia Pluszowego Misia. Niech tego dnia każdy przedszkolak pamięta żeby zabrać ze sobą swojego ukochanego misia. :-)

Jabłka dla przedszkolaka

Nasze przedszkolaki zostały obdarowane wielką ilością witaminek w postaci pysznych jabłek. Teraz mogą jeść je do woli! :-)