Przedszkole Miejskie Grymuś w Otwocku

Strona główna

Nasze przedszkole istnieje od 1981r. Opiekę nad dziećmi sprawował 21-osobowy zespół pracowników pod czułym i sprawnym nadzorem

P. dyr. Aliny Żelazko. Przedszkolem od sierpnia 1991r. kierowała Alicja Karczewska.

W celu zmniejszenia ilości dzieci w poszczególnych grupach w 1996 roku placówka została przekształcona w przedszkole 5-oddziałowe.

Od września 2009 w naszym przedszkolu utworzono 6 oddział.Wszystkim grupom nadaliśmy również nazwy i od początku roku szkolnego  dzieci bawią się w salach : ,,Pszczółki", ,,Mrówki" , ,,Żaby" , ,,Wieloryby" , ,,Żyrafy" i ,,Koty"

Od 2001r. przedszkole nosi nazwę „Grymuś”

( od słów: gry muzyka, śpiew). Od 1 września 2004 roku w drodze konkursu stanowisko dyrektora objęła mgr Małgorzata Olszowa.
 W 2006r. uroczyście obchodziliśmy 25 – lecie działalności naszego przedszkola.