Przedszkole Miejskie Grymuś w Otwocku

Dzień Pluszowego Misia

25.11.2014r. zapraszamy wszystkie Grymusiaki na obchody Dnia Pluszowego Misia. Niech tego dnia każdy przedszkolak pamięta żeby zabrać ze sobą swojego ukochanego misia. :-)

Jabłka dla przedszkolaka

Nasze przedszkolaki zostały obdarowane wielką ilością witaminek w postaci pysznych jabłek. Teraz mogą jeść je do woli! :-)

Konkurs "Delikatesy Centrum"

Drodzy Rodzice! Nasze przedszkole bierze udział w konkursie organizowanym przez "Delikatesy Centrum". Wystarczy, że zrobicie zakupy za 15 zł, odbierzecie naklejkę i nakleicie ją na tablicę konkursową. Przedszkole, które pierwsze uzbiera komplet naklejek wygrywa! :-)